niedziela, 30 listopada 2014

Uwaga !

Prosze wszystkich o napisanie opowiadań !

sobota, 22 listopada 2014

Od Olivii cd James

- ehh Olivia..... - prychłam niezadowolona po czym kucnełam by zobić zdjecia kwiatą .
On kucnał kołomnie.
- coś jeszcze masz do powiedzenia ?- zapytałam
- tak duzo
- to mów szybko bo zaraz idę...
James?

Od James,a cd Olivii

-Nie - okrzyknąłem i ustawiłem się w pozie do zdjęć z uśmiechem. Ona wzdechneła i przesunęła obiektyw a ja za nim.
-No wejś gościu! - krzyknęła.
-Sory - uśmiechnąłem się i odsunąłem się. Po czym podszedłem do niej.
-Tak ogólnie to James jestem. Wiesz. Z BTR. A jak cię zwą? -spytałem
Olivia?

Od Olivii

Nudziło mi sie a w domu nie mogłam wysiedzieć. Ruszyłam po polanie. Zaczełam robić zdjecia aparatem . Wyciągnełam telfon i zrobiłam sobie selfie :
 http://ri.pinger.pl/pgr31/24922233001c24c651d5ca60/544007_290551304381465_885130756_n.jpg
Wysłałam do sióstr  . Po czym ruszyłam na miasto i tam tez robiłam zdjecia. Nagle w obiektywie zasłonił mi kwiat jakiś typek
- ej mógłbyś sie odsunać - krzyknełam
James?

piątek, 21 listopada 2014

Od Logan,a cd Kariny

Po kilku sekundowym i wspaniałym pocałunku spojrzałem na nią a potem na chłopaków.
-Już możemy? -spytali. Zaśmiałem się.
-Tak tak - odwrócili się w naszą stronę. Podnieśli kciuki w górę.
-Wariaci - zaśmiała się Karina.
-I to jeszcze jacy... - oznajmił z śmiechem Carlos i zaczeli tańczyć robo-taniec.
-Łop łop łop. - ale szybko przestali. Cieszyli się z naszego szczęścia.
Karina?

Od Kariny cd Logan

Szczęsliwa podeszłam do niego i zawiesiła ręcę na jego szyji .
- wiesz że nie musiałeś tego robić.... - zaśmiałam się
- ale ja chciałem - obioł mnie w pasie
Pocałowałam go . Chłopaki sie obrucili .
Logan ?

Od Logan,a cd Kariny.

Rozpoczynał się koncert widziałem ją w pierwszym rzędzie... Z uśmiechem wyszedłem a za mną koledzy...

Po tym mieliśmy 5 minut przerwy... Nastepna piosenka miała być inna piosenka ale ja podszełem do Gustavo.
-Gustawo możemy zaśpiewać Love me Love Me?
-Ale teraz miało być...
-Ja wiem ale prosze... - poprosiłem i po chwili się wreszcie zgodził.
Piosenka była z specjalną delegacją dla Kariny Wilith.

Od czasu do czasu pokazywałem do niej serca (z rąk). Po skończonej piosence.. dodałem pare słów od siebie..
-Karina... Kocham cię - powiedziałem zwrócony w strone dziewczyny. Uśmiechneła się. Po paru minutach już po koncercie. Więc tylko się przebrałem i ryszyłem do niej.
Karina?