piątek, 21 listopada 2014

Od Victorii cd Carlos

Po nagraniu piosenki ubrałam sie w rokowe ciuchy i wyszłam. Poszłam do parku i znowu spotkałam tam tego faceta.
- hej - pomachałam . On podszedł
Carlos?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz