sobota, 22 listopada 2014

Od Olivii

Nudziło mi sie a w domu nie mogłam wysiedzieć. Ruszyłam po polanie. Zaczełam robić zdjecia aparatem . Wyciągnełam telfon i zrobiłam sobie selfie :
 http://ri.pinger.pl/pgr31/24922233001c24c651d5ca60/544007_290551304381465_885130756_n.jpg
Wysłałam do sióstr  . Po czym ruszyłam na miasto i tam tez robiłam zdjecia. Nagle w obiektywie zasłonił mi kwiat jakiś typek
- ej mógłbyś sie odsunać - krzyknełam
James?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz