Nudziło mi sie a w domu nie mogłam wysiedzieć. Ruszyłam po polanie. Zaczełam robić zdjecia aparatem . Wyciągnełam telfon i zrobiłam sobie selfie :
Wysłałam do sióstr . Po czym ruszyłam na miasto i tam tez robiłam zdjecia. Nagle w obiektywie zasłonił mi kwiat jakiś typek
- ej mógłbyś sie odsunać - krzyknełam
James?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz