środa, 19 listopada 2014

Od Carlos,a cd Victorii

-Miło mi cię poznać- oznajmiłem z uśmiechem. Akurat chciałem ja bardziej poznać więc uznałem że zaprosze ja do baru lub na kawe.
-porabiasz coś w południe?- spytałem
-A czemu pytasz?
-bo jakbys nie miala nic do roboty to może chciała byś... skoczyć na kawe lub herbate -spytałem nieśmiao.
Victoriia?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz