środa, 19 listopada 2014

Od Kariny cd Logan

- em nad niczym
- widziałem byłaś zamyślona
- no dobra powiem prawdę jestem...fanką BTR ale nie jak inne dziewczyny szleją ze aż by was porwały ja poprostu lubie waszą piosenkę , a najpardziej z waszego zespołu lubię ciebie... - patrzyłam mu w oczy , po chwili sie zarumieniłam i odwróciłam wzrok
Logan?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz