środa, 19 listopada 2014

Od Kariny cd Logan

- ok - uśmiechnełam sie i razem wstaliśmy . Dalej szliśmy trzymani za rękę przez park .
- moz epołożymy się na trawie i poogladamy gwiazdy co ty na to ?-zapytałam
- dobra -odparł i położyliśmy się koło siebie
-piękna noc - odparłam patrząc w niebo . Moje czy łapały gwiazdy . Myślałam o czymś a może o kimś....
Logan ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz