środa, 19 listopada 2014

Od Kariny cd Logan

Wziełam różę i musielismy wracać bo było zimno . Odprowadził mnie pod dom .
- no to do zobaczenia - powiedziałam i pocałowałam go w policzek weszłam do domu i zamknełam drzwi. Oparłam się o drzwi i zjechałam na duł. byłam zadowolona. Wstałam i zdiełam buty. Pobiegłam na góre i umyłam sie i położyłam sie smaćszcześliwa. Obudizłam sie i spojrzałam na szafeczkę koło łóżka gdzie leżała róża od Logana. Wstałam i włożyłam ją do wazonu . Poszłam po ksiażke na pisana i postanowiłam ją zawiesć do drukarni. Zaniosłam i powiedziali że wydadzą z ejest wspaniała, ja sie ucieszyłma bo zarobię na tym !. Wróciłam dodomu i zrobiłam sobie herbatę i usłyszałam telefon. Odłożyłam herbatę i poszłam odebrać odebrałam i myślałam że usłyszę Logana w słuchawcę ale usłyszałam znajomy głos chyba to bł jeden z chłopaków z BTR
Logan xD ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz