piątek, 21 listopada 2014

Od Logan,a cd Kariny

Przez ten cały czas czekałem na ten moment aż znów ją zobaczę... Nareszcie się to spełniło...Gdy Siedzieliśmy na ławce... Chciałem jej wyznać w końcu co czuje... Nie mogłem dłużej tego tłumić...
-Karina... -podniosłem jej rękę zwrócony w jej stronę. -...Strasznie za tobą tęskniłem... Nie chce cię więcej stracić... Przy tobie czuję że życie szarego muzyka i aktora... nabiera wreszcie słonecznych barw... Karina... Kocham cię... -pierwszy raz powiedziałem te słowa tak szczeże i z serca.. - Zostaniesz moją dziewczyną...- spytałem wpatrzony w jej piękne oczy...
Karina? Chyba mnie poniosło...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz