piątek, 21 listopada 2014

Od Jems,a cd Kariny


-Witaj piękna - podszedłem do niej z bukietem róż.
-Cze...
-Te pięknę i pachnące ruże są dla przepięknej i słodkiej dziewczyny... I one są tylko dla ciebie - podałem jej bukiet i siadłem obok niej.
Karina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz