-Witam. Z tej strony Logan. Wiesz z BTR. Tańczyliśmy... wczoraj na
imprezie. - Nieśmiały troche byłem, Oczywiście moi kumple mieli twarze
obok mojej i pilnowali bym nie spatolił.
-Witaj O co chodzi? -spytała miłym tonem.
-No.. chciałem się spytać czy robisz coś dzisiaj po południu albo
wieczorem... - Oznajmiłem z uśmiechem. A James podniósł dwa kciuki do
góry.
Karina?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz