środa, 19 listopada 2014

Od Logan,a cd Kariny

-Witam. Z tej strony Logan. Wiesz z BTR. Tańczyliśmy... wczoraj na imprezie. - Nieśmiały troche byłem, Oczywiście moi kumple mieli twarze obok mojej i pilnowali bym nie spatolił.
-Witaj O co chodzi? -spytała miłym tonem.
-No.. chciałem się spytać czy robisz coś dzisiaj po południu albo wieczorem... - Oznajmiłem z uśmiechem. A James podniósł dwa kciuki do góry.
Karina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz