poniedziałek, 17 listopada 2014

Od Kariny cd Logan

- tak chętnie a mogę zaprosić też moją siostrę ?
- pewnie wszyscy mile widziany
-ok to bedziemy na pewno - podniosłam gazetę leżącą przedemną i wróciłam do domu . Później zadzwoniłam do Diany  i powiedziałam jej z ejest impreza ona od razu powiedziała w co ma się ubra.Powiedziałam jej  że zaczynasie o 18 wiec mamy czas. Zaczełam załatwiać pierw swoje sprawy załatwić później kupiłam sukienke . gdy zadzwoniła do drzwi siostra ja byłam juz ubrana w :

- idziemy -zapytała
- ok
Poszliśmy.
Logan ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz