- pewnie wszyscy mile widziany
-ok to bedziemy na pewno - podniosłam gazetę leżącą przedemną i wróciłam do domu . Później zadzwoniłam do Diany i powiedziałam jej z ejest impreza ona od razu powiedziała w co ma się ubra.Powiedziałam jej że zaczynasie o 18 wiec mamy czas. Zaczełam załatwiać pierw swoje sprawy załatwić później kupiłam sukienke . gdy zadzwoniła do drzwi siostra ja byłam juz ubrana w :
- idziemy -zapytała
- ok
Poszliśmy.
Logan ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz