środa, 19 listopada 2014

Od Logan,a cd Kariny


-Piekna noc piękna -potwierdziłem jej słowa. Po chwili odezwałem się.
-Wiesz... jesteś właściwie pierwsza dziewczyna która tak polubiłem- oznajmiłem. Ale nie odpowiedziała. Wygladała na zamyślona.
-Nad czym tak myślisz?- spytałem po chwili.
Karina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz