Miasto Revolution
środa, 19 listopada 2014
Od Logan,a cd Kariny
-Piekna noc piękna -potwierdziłem jej słowa. Po chwili odezwałem się.
-Wiesz... jesteś właściwie pierwsza dziewczyna która tak polubiłem- oznajmiłem. Ale nie odpowiedziała. Wygladała na zamyślona.
-Nad czym tak myślisz?- spytałem po chwili.
Karina?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz