Znów nowe mieszkanie... długo sie tak bede przeprowadzał?! Rozpakowałem
się i ruszyłem na miasto tak by pozwiedzać. Widziałem paru ludzi ale nie
znaem nikogo. Po chwili zauważyłem jak dziewczynie wszystko wypada z
torebki. Postanowiłem jej pomóc.
-Witaj
Jakaś dziewczyna?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz