środa, 19 listopada 2014

Od Carlos,a

Znów nowe mieszkanie... długo sie tak bede przeprowadzał?! Rozpakowałem się i ruszyłem na miasto tak by pozwiedzać. Widziałem paru ludzi ale nie znaem nikogo. Po chwili zauważyłem jak dziewczynie wszystko wypada z torebki. Postanowiłem jej pomóc.
-Witaj
Jakaś dziewczyna?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz