-chłopaki spokojnie.... ehh sama dam sobie radę nie musicie mi pokazywać - oznajmiłam by nie doszło tu do bójki . Ustawiłam sie i patrzyłam na kręgle . Zamachnłam sie i rzuciłam. Zbiłam wszystkie ! Pierwszy raz! . Podskoczyłam dumna.
- jest ! - skoczyłam - trafiłam - byłam uśmiechnięta - ok poczekajcie ja idę do toalety
Logan/James?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz