Przyszłam do nich i wycuzłam dziwną atmosferę . Nagle w trakcie gry zadzwonił mój telefon . Odebałam i odeszłąm od nich. Później wrócłam z uśmiechniętą miną.
- co się stało - zapytał Logan
- moja książka jest wydana i jutro będzie w sklepach ! - krzyknełam z radosci
- no to super - powiedział James
- musze isć sie wyspać bo musze nastepną część pisać. Do do moze jutra chłopaki .
Pomachałam im i wziełam swoją torebkę i wyszłąm. Wróciłam do domu .
Logan/James?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz