czwartek, 20 listopada 2014

Od Logan,a cd Kariny

-O to fajnie.. heheh czyli między wami nic nie ma nie?,,, hehe - wyluzowałem troche by nie uznać że jestem zazdrosny.
-To co chciałeś sie jej spytać? -spytałem oczekując odpowiedzi James spojżał na mnie i machnął ręką. Na znak że chceli być sami.
-em... a okey kumam - uśmiechnąłem się.- to ja ten.. będe czekać .... w pokoju... no wiec... - odwróciłem się i poszedłem. Wszedłem do pokoju podszełem do ściany i waliłem głową... tak z 6 razy...
-Logan co ci? - spytał Kendal
-Nic... wszystko gra... - po tym usiadłem na sofie...
Karina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz