rno wstałam i w szafrloku poszłam zobaczyć czy przyszło coś do mnie. Zauwarzyłam jakaś koperte z napisem słodkim. Weszłam do domu i rozpakowałam list . Przeczytałam ulotke i poszłam się ubrać w ładne ciuchy i wziełam do małej torebki bilet i poszłam na koncert .
Logan ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz