środa, 19 listopada 2014

Od Victorii cd Carlos

- witaj - powiedziałam zbierając rzeczy i poprawiając włosy za ucho.
-dzieki ż emi pomogłeś- odparłam i wstałam
- nie dziękuj jestem Carlos a ty ? -spytał
- Victoria - uśmiechnełam się
Carlos?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz