- zobaczy my co.... - powiedziałam - teraz muszę isć - pobiegłam za Loganem
- Logan stój !- krzyknełam
- czego jeszcze chcesz ? -zapytał naburmuszony
-czemu sie tak złoscisz tylko gadaliśmy... to takie złe ?nie mogę nawet rozmawiać z twoimi kumplami z zespołu bo ty jesteś zazdrosny o co ? - zpaytałam
Logan ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz