- hmm niestety dzis mam zajete popołudnie nagrywam piosenkę ale za to wieczór mam wolny moz ebyc
- ok to moz ew barze hmm
- "Black Rock " ? - zapytałam
- ok może być
- ok no to do wieczora oznajmiłam i poszłam wsiadłam na motor i założyłam kask i z piskiem opon pojechałam do studia nagrań .
Carlos ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz