środa, 19 listopada 2014

Od Victorii cd Carlos

- hmm niestety dzis mam zajete popołudnie nagrywam piosenkę ale za to wieczór mam wolny moz ebyc
- ok to moz ew barze hmm
- "Black Rock "  ? - zapytałam
- ok może być
- ok no to do wieczora oznajmiłam i poszłam wsiadłam na motor i założyłam kask i z piskiem opon pojechałam do studia nagrań .
Carlos ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz