Zauważyłem ją jak siedzi więc podszełem do niej.
-Witaj.
-Hej. Więc oco chodzi? -spytała.
-A chciałem pogadać... - rozejrzałem się co chwile czy nie ma Logan,a
-O czym? - spytała
-No więc... Chciałbym ci powiedzieć że jesteś fajną i przepiękną
dziewczyną... -nie wiem czy teraz miałem się jej spytać ale jeszcze
chwile przemilczałem...
Karina?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz