Miasto Revolution
czwartek, 20 listopada 2014
Od Carlos,a cd Victorii
Ruszyłem do swego domu i przyszykowałem się na wieczór. Wykąmpałem się, ruszyłem jeszcze na komende. Załatwiłem pare spraw. Następnie przebrałem się znów. juz zbierał siE wieczór
Victoria/ Wybacz brak weny
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz