czwartek, 20 listopada 2014

Od Logan,a cd Kariny

Spojżałem na nią... Westchnąłem.
-Nie jestem Zazdrosny - uśmiechnołem się i stanołem na luzie.
-Na pewno? Masz mnie za myślącą inaczej? -spytała
-Em... ja po prostu... - podrapałem się po nosie... - Ach dobra, jestem zazdrosny, jesteś pierwszą dziewczyną którą tak bardzo polubiłem. Nigdy nie czułem tego co przy tobie... Ale jak chcesz sie umawiać z kłamliwym, wrednym.. nieufnym Jemsem to... jakoś to zaakcpetuje... chyba - szepnołem to ostatnie słowo.. Nie wiedziałem jak jej powiedzieć... że... no wiecie..
Karina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz