piątek, 21 listopada 2014

Od Kariny cd Logan/James

- hmm dobra chodźmy na kręgielnie - usmiechałam sie patrząc na Logana
Poszliśmy we trójkę do kręgielni zamówiliśmy tor. Ja niestety nie umiałam rzucaći cały czas przegrywałam.
Usiadłam na sofie.
- nigdy mi sie nie uda choć jednego kręgla....
James?Logan ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz