piątek, 21 listopada 2014

Od Logan,a cd Kariny

My równiez ruszyliśmy do swojego domu.
-Nie cierpie cię - wrzasnołem.
-Ja cb bardziej - odepchnął mnie w bok.
-Ale ja cię jeszcze bardziej!
-EJ EJ EJ!!! - krzyknął Kendal. - O co wam znowu poszło? -spytał
-Jems chce poderwać dziewczynę na której bardzo mi zalezy...- oznajmiłem z smutną miną
-A Logan nie rozumie że ona bardziej pasuję do mnie! - nadal trzymał swoje zdanie
-Ech... będzie trudniej niż myślałem... Pogadajmy na spokojnie - oznajmił Kendal.
*15 sekund pużniej*
-Jestes gnojem! - wrzasnołem
-Ona będzie moja! - krzyknoł Jems rozeszliśmy się w dwie strony.
-Ej no chłopaki.. - oznajmił Kendal.
-Chyba nie pomogło.. - zaśmiał się Carlos. Kendal spojżał na niego.
-To ja ide za Loganem - zniknoł z oczu.
Karina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz