Wróciłam do domu i położyłam małą torebkę na sofie po czym usiadłam do biórka i zaczełam pisać na komputerze nową ksiażke. Położyłam sie spać o 22. Po czym wstałam i wziełam prysznic. Ubrałam se w swoją ulubioną letnią sukienkę i zeszłąm na duł. Nagle usłyszałam telefon . Odebrałam.
- halo tu Karina
Logan.... ?James? xD
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz