piątek, 21 listopada 2014

Od Logan,a cd Kariny

Ucieszyłem się jak nie wiem. Radość zakochania.... jest nie do opisania. Tak wspaniała i urocza... Lepszych słów nie znajdę... Wtedy znów poczułem ciepły dotyk jej ust... Uczucie jeszcze mocniejsze niż na początku...
-Jestem taki szczęśliwy... Wszystko dzięki tobie... Jak ja mogłem żyć bez ciebie... - uśmiechnąłem się... Zaczeło się ściemniać. Musieliśmy wracać...
Karina?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz