środa, 19 listopada 2014

Od Kariny cd Logan

Położyłam rękę najego i ruszyliśmy . Noc była piękna. Była akórat pełnia co dodawała mi otuchy . Patrzyłam w wiazdy i uśmiechałam sie. Po cyzm spojrzałam na Logana .
- Logan...
- tak - spytał
- czemu jesteś taki spięty? -zapytałam
- nie jestem- powiedział , ae widziałam że był . Stanełam .
- widze z ejesteś usiadź na łąwce
- zal po co ?
- usiądź - posadziłąm go i poszłam za niego zaczełam masować go po karku by się zrelaksował .
- i jak -zapytałam
Logan xD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz